ETIAS для громадян Нікарагуа


ETIAS for Nicaraguan Citizens

Прийнятність до ETIAS

Нікарагуа стане початковим членом ETIAS
Громадяни Нікарагуа матимуть право подати заявку на участь в ETIAS на сайті 2025
Громадяни Нікарагуа матимуть можливість подати заявку на участь в ETIAS за допомогою системи онлайн-заявок

Інші вимоги ETIAS

Громадяни Нікарагуа можуть подати заявку на ETIAS онлайн
ETIAS дійсна для прибуття до Європи повітряним, морським або наземним транспортом
Мандрівники повинні мати електронний паспорт, який зчитується машиною
ETIAS призначена для коротких туристичних, ділових, транзитних та медичних поїздок
Заявники віком до 18 років або старше 70 років отримають ETIAS безкоштовно


Громадяни Нікарагуа повинні будуть подати заявку на отримання ETIAS для в'їзду до європейських країн-учасниць на короткостроковій основі, до 90 днів, з метою туризму, бізнесу, транзиту або з медичною метою.

Програма ETIAS почне діяти з 2025 і призначена для перевірки мандрівників, які прибувають з-за кордону, у відповідь на глобальне зростання терористичної активності.

Програма ETIAS була затверджена в 2016 році, і на розробку необхідних систем, які будуть пов'язані з існуючими імміграційними базами даних та іншими даними з безпеки, піде чотири роки, щоб забезпечити безперебійну роботу нового інструменту перевірки в європейських країнах-учасницях програми.

У році 2025 громадяни Нікарагуа будуть зобов'язані заповнити заявку ETIAS перед посадкою на літак, морський або міжміський транспорт, що прямує до Європи, і це стосується також мандрівників, які прямуватимуть Європою лише транзитом до інших пунктів призначення.

Будь-який громадянин Нікарагуа, який бажає в'їхати до Європи на термін понад 90 днів або з іншою метою, ніж дозволено програмою ETIAS, повинен подати заяву на отримання шенгенської візи. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті https://etias-info.com.ua/, скориставшись оцінкою на головній сторінці.

Громадянам Нікарагуа рекомендується подавати заявку на отримання візи за програмою ETIAS за 96 годин до дати вильоту. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці вимог ETIAS або на сторінці поширених запитань ETIAS. Рекомендується переглянути ці сторінки перед подачею заяви ETIAS, щоб уникнути будь-яких затримок або ризику відмови у прийнятті заяви ETIAS.

Починаючи з 2025, для подання заяви на отримання ETIAS необхідно бути повноправним громадянином Нікарагуа, тому мандрівникам, які мають паспорт або проїзний документ з іншим статусом, може знадобитися подати заяву на отримання звичайної шенгенської візи, а не ETIAS.

Громадяни Нікарагуа можуть розраховувати на те, що їхня заявка на отримання ETIAS буде оброблена і схвалена протягом декількох хвилин, а дозвіл буде надісланий електронною поштою у вигляді PDF-документа. Немає необхідності роздруковувати або пред'являти будь-які документи, оскільки ETIAS зберігається в електронному вигляді відповідно до паспортних даних, що зберігаються в Європейській імміграційній системі.

Переваги ETIAS

  • ETIAS дійсна протягом 3 років з дати видачі
  • Можна використовувати для багаторазових в'їздів протягом 90 днів
  • Швидка авторизація та електронна доставка
  • Подача заявки на настільному комп'ютері, планшеті або мобільному телефоні

Поради щодо подачі заявки на ETIAS

  • Подати заявку щонайменше за 96 годин до вильоту
  • У разі відмови у видачі ETIAS, мандрівники можуть подати заяву на отримання звичайної гостьової візи
  • ETIAS не гарантує в'їзд до Європи, оскільки остаточне рішення приймається співробітниками прикордонної служби європейської країни прибуття.