Нідерланди ETIAS - Європейський безвізовий режим для Нідерландів

Європейський Союз оголосив, що програма безвізового режиму під назвою ETIAS (Європейська система авторизації туристичної інформації ) почне діяти з початку 2025. Це ще кілька років, тож якщо вам досі не потрібна була віза, щоб поїхати до Нідерландів чи будь-якої іншої країни Європи, то вона вам не знадобиться до 2025. ETIAS запроваджується з метою підвищення рівня безпеки в Європі, яка потерпає від збільшення кількості терористичних атак та великої кількості біженців. Багато країн-членів ЄС занепокоєні тим, що імміграційні правила між європейськими країнами були занадто м'якими і легко використовувалися злочинцями та іншими відвідувачами, які вважалися загрозою безпеці. Система ETIAS схожа на систему безвізового в'їзду, яка зараз використовується в США. Коли нідерландська система ETIAS запрацює, вона коштуватиме лише €7 з заявника за один дозвіл на поїздку і діятиме протягом 3 років, перш ніж заявнику потрібно буде повторно подавати заявку за допомогою онлайн-заявки.

Нідерланди, ЄС та Шенгенська зона

Нідерланди були одним із членів-засновників Європейського Союзу. На початку свого існування ЄС називався "Спільним ринком" і мав на меті стимулювати економіку країн-членів шляхом мінімізації торговельних бар'єрів. Зараз Європейський Союз значно розширився і складається з 27 різних держав, і вплив, який уряд ЄС має на ці держави, є набагато різноманітнішим, ніж на початку його існування. Більшість країн ЄС, включаючи Нідерланди, належать до Шенгенської групи, яка лише опосередковано пов'язана з ЄС. Усі громадяни Шенгенської зони можуть вільно подорожувати в межах Шенгенської зони, але власники паспортів країн, що не входять до ЄС, повинні або отримати візу заздалегідь ( Шенгенська віза), або поставити штамп у свій паспорт після прибуття.

Тюльпани та вітряки - подорож до Нідерландів

Нідерланди залишаються популярною країною для відвідування, незважаючи на те, що вона здебільшого дуже рівнинна і густонаселена. Більшість відвідувачів Нідерландів, як правило, думають про ті знакові образи країни, тюльпани, вітряки і канали Амстердама.

Якщо ви хочете побачити тюльпани, яких у Нідерландах росте багато, вам потрібно їхати в потрібну пору року, оскільки їх збирають незабаром після цвітіння. Більшість тюльпанових полів знаходяться на півночі країни, де також розташовані дивовижні простори меліорованих земель. Вони називаються "пулдерами" і всіяні селами.

Хоча вітряків вже не так багато, як раніше, їх все ще багато, хоча вони, як правило, є скоріше історичним пережитком, ніж функціональною цінністю сьогодні. Відвідайте Східам, щоб побачити найвищі вітряки у світі, та Кіндердейк, де знаходиться 19 вітряків, що добре збереглися.

Чи потрібно мені подавати заявку на отримання ETIAS для в'їзду до Нідерландів?

Після офіційного запуску системи 2025 відповідні мандрівники повинні будуть подати заявку на отримання ETIAS, якщо вони не є громадянами ЄС або Шенгенської зони і їм не потрібна віза для в'їзду до Європи. Є близько 60 країн, громадяни яких повинні будуть заздалегідь подати заявку на отримання дозволу ETIAS, коли система буде запущена.