Як національні підрозділи обробляють заявки ETIAS

Як національні підрозділи обробляють заявки ETIAS

Європейський Союз незабаром запровадить ETIAS, але все ще залишається багато плутанини щодо того, що саме це таке, кому це потрібно, як відбувається процес подачі заявки і як працює система. ETIAS розшифровується як Європейська система інформації та авторизації подорожей і, як випливає з назви, це метод збору інформації не лише про майбутніх відвідувачів Європейського Союзу або Шенгенської зони, а й використання цієї інформації для моніторингу маршруту подорожі заявника, а також для визначення того, чи слід відмовити цій особі у в'їзді на підставі кримінальних, терористичних або медичних підстав.

Планується, що ETIAS почне працювати в середині 2022 року і стане обов'язковою на початку 2023 року після шестимісячного вступного періоду, протягом якого будь-які збої в роботі системи мають бути усунені та виправлені. Після повного запуску ETIAS стане обов'язковою для громадян понад шістдесяти країн, які наразі користуються безвізовим доступом до Європи. Після Brexit до цього списку тепер входить Велика Британія, і британські паспорти повинні будуть пройти перевірку в ETIAS, перш ніж здійснити будь-яку подорож до Європи.
На відміну від візових заявок, які вимагають особистої присутності, заявка на отримання ETIAS подається онлайн (або через мобільний додаток, який незабаром буде запроваджено) і займає лише кілька хвилин, при цьому очікується, що понад 95% заявок будуть схвалені. Схвалення або відмова в наданні дозволу належить до компетенції національного підрозділу ETIAS, до обов'язків якого входить перевірка особи заявника та достовірності наданих ним персональних даних.

Національний підрозділ у кожній державі-члені ЄС

У рамках розгортання ETIAS кожна країна-член Європейського Союзу повинна створити і підтримувати свій власний національний підрозділ. Ці підрозділи приймають остаточне рішення про те, чи буде надано дозвіл ETIAS чи ні. Щоб захистити громадян ЄС від потенційних терористичних, кримінальних або навіть медичних ризиків, національні підрозділи ETIAS повинні ретельно вивчати кожну заявку і перевіряти дані заявника через центральну базу даних, яка містить файли і записи з різних джерел, включаючи Інтерпол, Європол, Frontex (Європейське агентство прикордонної та берегової охорони), SIS (Шенгенська інформаційна система) та багато інших.

Хоча національні підрозділи ETIAS мають й інші обов'язки, їхнім головним обов'язком є оцінка кожної заявки та надання або відмова в наданні дозволу на використання ETIAS. Приблизно 4 або 5% заявок будуть відхилені на кримінальних, терористичних або медичних підставах, і це станеться, якщо заявка повернеться "збігом" при перевірці через центральну базу даних. У таких випадках заяву буде перенаправлено до центрального підрозділу ETIAS, який проведе подальшу перевірку заявника та інформації, наданої в анкеті.

За оцінками, 50% цих заявок пройдуть другу перевірку в центральному підрозділі ETIAS, а решта буде направлена до національного підрозділу ETIAS для остаточної перевірки і прийняття позитивного або негативного рішення. Для прийняття остаточного рішення відповідальний національний підрозділ ETIAS зв'яжеться із заявником електронною поштою, щоб запросити додаткову інформацію, деталі або роз'яснення. У дуже рідкісних випадках, коли проблеми не можуть бути з'ясовані за допомогою електронної пошти, заявника можуть запросити на особисту співбесіду.

Який національний підрозділ ETIAS є відповідальним?

Коли громадянин країни, що не є членом ЄС, подає заяву на отримання ETIAS, в якій йому було відмовлено, відповідальність за розгляд заяви несе країна, з якої надійшло повідомлення про збій в системі безпеки. Якщо, наприклад, заявка викликала збіг у системі з базою даних французької поліції, то саме французький національний підрозділ ETIAS повинен провести подальше розслідування та перевірки.

Якщо після проведення всіх перевірок заяву в ETIAS буде відхилено з будь-якої причини, заявник автоматично має право подати апеляцію. У таких випадках заявнику надається контактна інформація відповідного національного підрозділу ETIAS, включаючи адресу електронної пошти, ім'я контактної особи, номер телефону та фізичну адресу для письмової кореспонденції та надання документації, якщо це необхідно.

Національні підрозділи ETIAS також мають право видавати ETIAS з обмеженим терміном дії. Ця незвична форма дозволу, як правило, обмежує право власника на поїздку лише до країни, національний підрозділ якої видав ETIAS. Така ситуація може виникнути з гуманітарних причин або з міркувань національного інтересу чи безпеки.

Інша незвичайна форма ETIAS, яка може бути надана, дозволяє в'їзд лише до певних визначених країн ЄС та Шенгенської зони. Ця форма ETIAS також належить до компетенції національних підрозділів, які укладають необхідні домовленості з країнами, для яких ETIAS буде дійсною.

Повноваження щодо відкликання та анулювання

Дозвіл ETIAS надається за умови, що інформація, надана заявником, є достовірною та повною, а дозвіл супроводжується певними умовами та положеннями, що додаються. Якщо ситуація заявника змінюється, і надана інформація більше не відповідає дійсності, або умови надання ETIAS більше не виконуються, національний підрозділ має право відкликати або анулювати ETIAS. Така ситуація може виникнути, якщо ім'я особи позначено червоним прапорцем у базі даних безпеки ETIAS або в ШІС, або якщо на особу видано міжнародний ордер на арешт чи затримання.

Відкликання або анулювання ETIAS може також відбутися без вини власника, якщо, наприклад, паспорт загублений або викрадений. За будь-яких обставин власник ETIAS має право оскаржити будь-яке рішення національного підрозділу ETIAS, відповідального за відкликання або анулювання.

Захист персональних даних

Національні підрозділи ETIAS повинні дотримуватися чинних європейських законів і правил щодо захисту персональних даних. Значна частина інформації, наданої в аплікаційній формі, є конфіденційною і дуже особистою. Для захисту даних заявника вся інформація зберігається та обробляється на захищених серверах, а доступ до центральної інформаційної системи ETIAS має лише обмежена кількість уповноважених осіб.

Як і у випадку з регулюванням персональних даних, заявники, які вважають, що інформація, яка зберігається в інформаційній системі ETIAS, є невірною, мають право звернутися до центрального підрозділу ETIAS або до національного підрозділу, який вважається відповідальним за помилку.
Центральний або Національний підрозділ ETIAS зобов'язаний перевірити збережені дані та внести будь-які необхідні виправлення, зміни або оновлення. Після ретельної перевірки наданої інформації центральний або національний підрозділ ETIAS повинен письмово повідомити заявника про внесені зміни і про те, як вони впливають на поточний статус ETIAS або на майбутні заявки.