Кому потрібен ETIAS?

Ви можете бути здивовані, дізнавшись, кому потрібна ETIAS. З появою ETIAS, яка очікується на сайті 2025, власникам паспортів 59 з 62 країн, які наразі подорожують без віз, буде потрібна відмова від ETIAS для поїздок до Європи з метою туризму, бізнесу або транзиту терміном до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. Натисніть на свою країну нижче, щоб дізнатися, чи потрібна ETIAS та отримати додаткову інформацію.

Поділіться на своєму веб-сайті

ETIAS проти Шенгенської візи

У той час як для в'їзду в деякі країни потрібно отримати дозвіл ETIAS, для в'їзду та подорожей країнами 27 Шенгенської зони потрібна Шенгенська віза. У чому різниця між ними?

ETIAS Шенгенська віза
Застосовується до країн, які в даний час можуть в'їжджати в зону ЄС без віз. Країни, які не мають права на ETIAS, повинні подавати заявку на отримання Шенгенської візи.
Електронна відмова від поїздки та дозвіл. Віза вноситься в паспорт вручну.
Дозволяє в'їжджати та подорожувати в межах ЄС до 90 днів протягом 180-денного періоду. Видається для однієї конкретної країни в межах Шенгенської зони на термін до 90 днів.
Дійсна протягом 3 років. Дійсна для одноразового, дворазового або багаторазового в'їзду в залежності від типу шенгенської візи, яку ви отримуєте.